Republiková soutěž v atletice 2022

Aktuální čas: 

Aktualizováno:

Automatická aktualizace údajů probíhá každých 20s, pokud není funkční,

                                               

                                               

 

Konečné výsledky

Kategorie: Mladší žákyně I.
Pořadí Závodník KASPV Sprint Skok Hod Běh Suma
Výkon [s] Body Výkon [cm] Body Výkon [m] Body Výkon [m:ss,d] Body
1.  Schejbalová Nella  Plzeňský 8,54 264,60 349,00 230,86 18,48 159,33 1:28,9 173,46 828,25
2.  Poláková Ella  Plzeňský 8,90 219,18 303,00 156,50 22,59 199,69 1:27,6 181,85 757,22
3.  Veselíková Barbora  Pardubický 8,72 240,82 321,00 182,21 15,93 138,51 1:28,0 179,22 740,76
4.  Vacková Tereza  Královéhradecký 9,07 200,53 327,00 191,69 13,25 119,55 1:21,8 224,50 736,27
5.  Voznicová Linda  Jihomoravský 9,09 198,44 318,00 177,65 15,88 138,13 1:33,8 145,17 659,39
6.  Polášková Barbora  Moravskoslezský 9,62 150,39 270,00 118,41 18,32 157,94 1:23,2 213,37 640,11
7.  Marková Tina  Královéhradecký 9,27 180,61 295,00 146,27 14,11 125,33 1:28,8 174,09 626,30
8.  Horáková Emilie  Královéhradecký 9,46 163,52 302,00 155,18 18,25 157,33 1:33,7 145,70 621,73
9.  Průchová Nella  Plzeňský 9,35 173,21 305,00 159,17 12,55 115,04 1:28,9 173,46 620,88
10.  Nejerálová Simona  Jihomoravský 9,53 157,64 280,00 128,86 15,94 138,58 1:29,6 169,10 594,18
11.  Šťávová Adéla  Jihomoravský 9,95 126,54 346,00 225,08 11,46 108,35 1:38,6 121,94 581,91
12.  Havlíková Thea  Plzeňský 9,85 133,34 249,00 99,16 24,58 222,75 1:40,4 114,22 569,47
13.  Dufková Martina  Vysočina 9,96 125,88 266,00 114,48 18,58 160,21 1:38,4 122,83 523,40
14.  Farkaš Zita  Moravskoslezský 9,54 156,82 263,00 111,61 11,13 106,40 1:37,4 127,37 502,20
15.  Kosová Amálie  Vysočina 9,60 151,97 245,00 95,86 14,58 128,61 1:38,2 123,73 500,17
16.  Lysoňová Barbora  Jihomoravský 9,91 129,22 241,00 92,68 15,64 136,32 1:38,7 121,50 479,72
17.  Smith Catherine  Moravskoslezský 10,27 107,04 249,00 99,16 12,88 117,14 1:38,2 123,73 447,07
18.  Vávrová Vendula  Vysočina 9,82 135,45 238,00 90,36 10,45 102,50 1:39,9 116,32 444,63
19.  Sochorová Victorie  Vysočina 9,75 140,50 271,00 119,42 10,81 104,55 1:50,4 79,43 443,90
20.  Oravková Natálie  Jihočeský 10,06 119,47 248,00 98,32 9,58 97,72 1:37,7 125,99 441,50
21.  Krejčí Barbora  Pardubický 10,05 120,09 257,00 106,09 11,00 105,65 1:48,9 83,88 415,71
22.  Fenclová Zuzana  Pardubický 10,64 88,20 234,00 87,35 7,93 89,25 1:35,1 138,47 403,27
23.  Bandyová Helena  Jihočeský 11,26 63,77 292,00 142,61 9,26 96,02 1:57,9 60,48 362,88
24.  Rychnovská Veronika  Liberecký 10,80 81,12 216,00 75,03 9,93 99,62 1:44,2 99,49 355,26
25.  Bandyová Jessica  Jihočeský 11,74 49,61 210,00 71,32 10,65 103,63 1:55,3 66,47 291,03
26.  Brožová Marie  Jihočeský 12,46 34,04 178,00 54,42 6,05 80,49 1:58,2 59,83 228,78