Republiková soutěž v atletice 2022

Aktuální čas: 

Aktualizováno:

Automatická aktualizace údajů probíhá každých 20s, pokud není funkční,

                                               

                                               

 

Konečné výsledky

Kategorie: Starší žákyně III.
Pořadí Závodník KASPV Sprint Skok Hod Běh Suma
Výkon [s] Body Výkon [cm] Body Výkon [m] Body Výkon [m:ss,d] Body
1.  Orctová Kristýna  Královéhradecký 9,39 182,99 365,00 149,60 25,97 179,21 2:54,0 224,33 736,13
2.  Fenclová Hana  Pardubický 9,41 181,17 381,00 168,20 21,70 144,22 2:53,4 226,16 719,75
3.  Krotká Monika  Vysočina 9,30 191,40 391,00 180,99 28,02 198,90 3:25,4 146,47 717,76
4.  Kakosová Aneta  Pardubický 9,75 152,88 367,00 151,81 29,26 211,85 3:04,2 195,32 711,86
5.  Kryštofová Jana  Vysočina 9,36 185,75 370,00 155,18 25,54 175,33 3:09,7 181,26 697,52
6.  Kovářová Anna  Královéhradecký 9,54 169,78 376,00 162,16 27,13 190,10 3:14,3 170,29 692,33
7.  Komárková Šárka  Vysočina 9,29 192,36 347,00 131,13 24,31 164,70 3:05,1 192,95 681,14
8.  Doležalová Veronika  Jihomoravský 9,73 154,41 373,00 158,63 26,39 183,08 3:08,5 184,24 680,36
9.  Křivánková Eliška  Plzeňský 9,33 188,55 405,00 200,53 19,13 126,55 3:26,6 144,10 659,73
10.  Řezníčková Eliška  Královéhradecký 8,89 234,88 310,00 100,00 24,29 164,53 3:21,3 154,85 654,26
11.  Barvínková Jitka  Královéhradecký 9,50 173,21 352,00 136,02 27,37 192,44 3:24,4 148,47 650,14
12.  Paďourková Nela  Plzeňský 9,86 144,71 360,00 144,23 27,99 198,60 3:24,2 148,87 636,41
13.  Thammová Ema  Královéhradecký 9,39 182,99 375,00 160,97 25,10 171,45 3:40,3 119,64 635,05
14.  Kolářová Ludmila  Jihomoravský 9,92 140,43 375,00 160,97 23,82 160,65 3:13,3 172,62 634,67
15.  Doffková Radka  Moravskoslezský 9,59 165,59 345,00 129,22 24,82 169,03 3:16,8 164,61 628,45
16.  Zedníčková Nikol  Vysočina 9,85 145,43 360,00 144,23 25,89 178,48 3:22,2 152,97 621,11
17.  Svobodová Kristýna  Jihomoravský 9,81 148,36 371,00 156,33 22,66 151,44 3:23,4 150,50 606,63
18.  Nazalaniková Hana  Moravskoslezský 9,80 149,11 329,00 114,93 24,86 169,37 3:17,8 162,39 595,80
19.  Vyhlídalová Ela  Královéhradecký 9,72 155,18 370,00 155,18 15,60 105,75 3:19,9 157,82 573,93
20.  Skalická Sofie  Pardubický 9,91 141,14 355,00 139,04 25,25 172,77 3:41,0 118,51 571,46
21.  Svobodová Sára  Vysočina 10,16 124,57 323,00 109,99 20,90 138,47 3:16,4 165,50 538,53
22.  Čermáková Gabriela  Jihomoravský 10,69 95,61 321,00 108,39 21,14 140,18 3:23,9 149,48 493,66
23.  Chaloupková Adéla  Plzeňský 10,33 114,43 282,00 81,46 17,38 115,78 3:15,0 168,68 480,35
24.  Hronová Eliška  Jihočeský 10,39 111,06 291,00 87,01 11,62 86,37 3:12,1 175,45 459,89
25.  Brožová Adéla  Jihočeský 12,39 40,91 230,00 55,66 6,81 67,63 3:36,6 125,81 290,01