Republiková soutěž v atletice 2022

Aktuální čas: 

Aktualizováno:

Automatická aktualizace údajů probíhá každých 20s, pokud není funkční,

                                               

                                               

 

Konečné výsledky

Kategorie: Mladší žáci I.
Pořadí Závodník KASPV Sprint Skok Hod Běh Suma
Výkon [s] Body Výkon [cm] Body Výkon [m] Body Výkon [m:ss,d] Body
1.  Kuna Oliver  Vysočina 8,30 262,95 379,00 415,13 25,95 179,83 1:17,4 256,45 1114,40
2.  Rydlo Patrik  Královéhradecký 8,57 233,53 343,00 294,32 22,98 153,37 1:18,5 246,68 927,90
3.  Farský Martin  Královéhradecký 8,69 221,53 345,00 300,00 27,25 192,80 1:26,6 185,29 899,62
4.  Šuler Marek  Vysočina 8,75 215,77 344,00 297,15 19,89 129,96 1:20,0 233,95 876,83
5.  Zástěra Vladimír  Vysočina 8,74 216,72 329,00 257,48 23,51 157,78 1:22,5 214,17 846,15
6.  Dohnal Matyáš  Královéhradecký 9,37 164,31 329,00 257,48 27,72 197,72 1:26,0 189,26 808,77
7.  Vokurek Viktor  Jihomoravský 9,27 171,69 320,00 236,26 29,53 217,86 1:29,6 166,66 792,47
8.  Krejčík Štěpán  Pardubický 9,38 163,59 317,00 229,59 31,11 237,11 1:31,6 155,29 785,58
9.  Mašek Antonín  Plzeňský 9,30 169,44 317,00 229,59 22,93 152,96 1:22,6 213,42 765,41
10.  Kolář Matouš  Královéhradecký 9,20 177,05 320,00 236,26 20,01 130,80 1:24,2 201,69 745,80
11.  Veselý Jan  Jihomoravský 9,51 154,50 324,00 245,47 26,59 186,10 1:33,9 143,18 729,25
12.  Cabejšek Šimon  Vysočina 8,83 208,31 299,00 193,32 22,02 145,67 1:28,6 172,66 719,96
13.  Solfronk Jiří  Plzeňský 9,00 193,32 302,00 198,94 16,85 110,42 1:24,5 199,56 702,24
14.  Pitule Viktor  Plzeňský 8,97 195,88 313,00 220,98 21,77 143,74 1:37,4 126,52 687,12
15.  Vašek Ondřej  Pardubický 9,19 177,83 300,00 195,17 18,58 121,15 1:30,8 159,75 653,90
16.  Brož Ondřej  Jihočeský 9,63 146,57 312,00 218,88 12,82 88,97 1:28,3 174,49 628,91
17.  Duraj Dominik  Olomoucký 9,95 127,34 309,00 212,70 19,27 125,71 1:31,2 157,50 623,25
18.  Dvořák Leoš  Jihomoravský 9,27 171,69 297,00 189,66 18,60 121,28 1:34,9 138,21 620,84
19.  Báňa Patrik  Jihomoravský 9,42 160,74 286,00 170,74 14,07 95,14 1:35,0 137,72 564,34
20.  Herejt Prokop  Plzeňský 10,10 119,22 289,00 175,70 14,68 98,30 1:42,7 104,92 498,14
21.  Jilich František  Plzeňský 9,87 131,90 284,00 167,51 12,37 86,85 1:41,6 109,08 495,34
22.  Majerek Václav  Moravskoslezský 10,75 89,60 231,00 100,96 6,30 62,74 1:47,8 87,62 340,92
23.  Brož Jan  Jihočeský 15,28 12,24 280,00 161,23 8,24 69,61 1:44,7 97,76 340,84