Republiková soutěž v atletice 2022

Aktuální čas: 

Aktualizováno:

Automatická aktualizace údajů probíhá každých 20s, pokud není funkční,

                                               

                                               

 

Konečné výsledky

Kategorie: Mladší žáci II.
Pořadí Závodník KASPV Sprint Skok Hod Běh Suma
Výkon [s] Body Výkon [cm] Body Výkon [m] Body Výkon [m:ss,d] Body
1.  Picek Michael  Liberecký 7,92 259,12 404,00 222,85 33,52 158,91 1:11,9 237,18 878,06
2.  Čížek Radek  Pardubický 7,96 254,42 392,00 206,22 39,23 202,47 1:15,2 203,04 866,15
3.  Vávra Vojtěch  Vysočina 8,07 241,93 365,00 173,20 27,44 122,79 1:08,9 273,16 811,08
4.  Rambousek Martin  Plzeňský 8,21 226,91 397,00 213,00 23,03 101,84 1:15,0 204,96 746,71
5.  Macák Jiří  Královéhradecký 8,73 178,84 337,00 144,54 41,93 227,03 1:16,8 188,30 738,71
6.  Salzman Tomáš  Plzeňský 8,37 210,88 321,00 130,34 29,37 133,26 1:10,5 253,34 727,82
7.  Fiala Filip  Plzeňský 8,05 244,15 347,00 154,18 24,63 108,99 1:13,7 217,90 725,22
8.  Barvínek Radim  Královéhradecký 8,39 208,96 330,00 138,14 43,12 238,79 1:24,9 128,59 714,48
9.  Ŕičař Hugo  Královéhradecký 8,33 214,78 368,00 176,60 28,92 130,74 1:21,6 150,21 672,33
10.  Holík Jakub  Jihomoravský 8,33 214,78 342,00 149,28 30,43 139,39 1:22,3 145,34 648,79
11.  Rychnovský Aleš  Liberecký 8,39 208,96 329,00 137,25 23,87 105,53 1:19,8 163,50 615,24
12.  Kopuletý Filip  Vysočina 8,68 182,99 341,00 148,32 29,53 134,17 1:21,8 148,80 614,28
13.  Havránek Adam  Vysočina 8,64 186,37 339,00 146,42 20,88 92,96 1:16,9 187,42 613,17
14.  Urbánek Ondřej  Královéhradecký 8,82 171,63 359,00 166,62 21,30 94,64 1:19,8 163,50 596,39
15.  Eliáš Jakub  Vysočina 8,54 195,10 365,00 173,20 23,35 103,23 1:26,5 119,26 590,79
16.  Krátký Adrian  Pardubický 9,06 153,77 339,00 146,42 27,40 122,58 1:21,3 152,35 575,12
17.  Bořecký Tobiáš  Jihomoravský 8,80 173,21 337,00 144,54 29,84 135,95 1:26,2 120,95 574,65
18.  Báňa Martin  Jihomoravský 8,81 172,41 334,00 141,76 27,02 120,62 1:24,0 134,16 568,95
19.  Chmelík Josef  Pardubický 8,79 174,00 348,00 155,18 24,00 106,12 1:26,2 120,95 556,25
20.  Dlouhý Ondřej  Vysočina 8,91 164,70 315,00 125,38 28,30 127,35 1:24,7 129,81 547,24
21.  Jilich Adam  Plzeňský 8,62 188,08 334,00 141,76 16,73 77,96 1:25,0 127,99 535,79
22.  Trávníček Tomáš  Pardubický 8,98 159,51 331,00 139,04 21,28 94,55 1:23,4 138,00 531,10
23.  Bárta Jiří  Královéhradecký 8,97 160,24 327,00 135,49 27,38 122,48 1:31,9 92,48 510,69
24.  Škoda Marek  Vysočina 8,93 163,20 303,00 116,02 23,35 103,23 1:26,2 120,95 503,40
25.  Bandy Štefan  Jihočeský 9,24 141,61 314,00 124,57 29,82 135,83 1:30,8 97,40 499,41
26.  Matouš Samuel  Olomoucký 9,62 119,00 335,00 142,68 20,90 93,04 1:29,6 103,06 457,78
27.  Pošvic Tobiáš  Moravskoslezský 8,95 161,71 288,00 105,31 20,24 90,47 1:32,0 92,05 449,54
28.  Kříž František  Jihomoravský 9,44 129,22 318,00 127,84 25,32 112,23 1:36,4 74,82 444,11
29.  Kunc Petr  Plzeňský 9,35 134,65 282,00 101,30 22,21 98,36 1:29,0 106,01 440,32
30.  Topiarz Antoní  Moravskoslezský 9,99 100,46 279,00 99,36 17,53 80,65 1:39,7 64,05 344,52
31.  Javůrek Jakub  Olomoucký 9,83 108,09 250,00 82,38 15,23 73,15 1:39,1 65,89 329,51