Republiková soutěž v atletice 2022

Aktuální čas: 

Aktualizováno:

Automatická aktualizace údajů probíhá každých 20s, pokud není funkční,

                                               

                                               

 

Konečné výsledky

Kategorie: Starší žáci III.
Pořadí Závodník KASPV Sprint Skok Hod Běh Suma
Výkon [s] Body Výkon [cm] Body Výkon [m] Body Výkon [m:ss,d] Body
1.  Janda Jakub  Vysočina 8,87 219,31 451,00 216,96 43,55 272,50 2:46,0 219,98 928,75
2.  Šperl Jindřich  Plzeňský 8,31 275,43 468,00 238,19 34,98 194,69 2:58,6 187,41 895,72
3.  Majer Sebastian  Královéhradecký 9,15 195,69 455,00 221,78 37,60 215,77 2:41,4 233,23 866,47
4.  Mikšík Petr  Moravskoslezský 9,31 183,36 443,00 207,63 40,48 241,58 3:02,4 178,57 811,14
5.  Kraus Tobiáš  Královéhradecký 8,56 248,79 421,00 183,99 23,67 124,92 2:45,0 222,79 780,49
6.  Kříž Antonín  Jihomoravský 9,16 194,90 416,00 179,01 37,10 211,58 2:58,5 187,65 773,14
7.  Kijonka Petr  Vysočina 8,99 208,86 447,00 212,24 31,05 166,87 3:15,9 150,41 738,38
8.  Boháč Kryštof  Plzeňský 9,21 190,97 402,00 165,76 33,20 181,56 3:06,7 169,07 707,36
9.  Vlček Ondřej  Olomoucký 9,52 168,34 381,00 147,70 29,00 153,97 2:43,3 227,66 697,67
10.  Vokurek Artur  Jihomoravský 9,05 203,82 408,00 171,31 32,15 174,23 3:18,1 146,26 695,62
11.  Silber Patrik  Moravskoslezský 9,33 181,87 381,00 147,70 31,40 169,18 3:01,0 181,78 680,53
12.  Solnický Richard  Pardubický 9,84 147,79 396,00 160,38 22,62 119,87 2:48,3 213,64 641,68
13.  Pech Jan  Moravskoslezský 9,60 162,95 372,00 140,58 32,27 175,05 3:10,8 160,48 639,06
14.  Orct Štěpán  Královéhradecký 9,30 184,11 389,00 154,33 31,79 171,78 3:29,2 127,00 637,22
15.  Brož Jiří  Jihočeský 9,63 160,97 378,00 145,29 22,03 117,13 2:48,3 213,64 637,03
16.  Tomek Matyáš  Vysočina 9,98 139,61 370,00 139,04 21,28 113,73 3:12,5 157,05 549,43
17.  Křenek Michal  Pardubický 10,11 132,41 373,00 141,35 21,77 115,94 3:18,4 145,70 535,40
18.  Čermák Maxmilián  Jihomoravský 10,36 119,61 361,00 132,33 22,22 118,01 3:08,8 164,62 534,57
19.  Chmelíček Matyáš  Vysočina 10,02 137,35 321,00 106,23 24,95 131,35 3:19,0 144,59 519,52
20.  Kos Hubert  Vysočina 10,09 133,50 324,00 107,99 20,47 110,18 3:12,7 156,65 508,32
21.  Latta Martin  Jihočeský 10,43 116,25 277,00 83,42 18,71 102,82 3:06,1 170,37 472,86