Republiková soutěž v atletice 2022

Aktuální čas: 

Aktualizováno:

Automatická aktualizace údajů probíhá každých 20s, pokud není funkční,

                                               

                                               

 

Konečné výsledky

Kategorie: Starší žáci IV.
Pořadí Závodník KASPV Sprint Skok Hod Běh Suma
Výkon [s] Body Výkon [cm] Body Výkon [m] Body Výkon [m:ss,d] Body
1.  Frajvald Jakub  Královéhradecký 8,43 170,06 492,00 225,82 43,36 155,50 2:36,7 217,60 768,98
2.  Kolman Adam  Jihomoravský 8,26 188,66 472,00 202,87 36,73 123,85 2:26,7 249,12 764,50
3.  Michalec Lukáš  Moravskoslezský 8,27 187,51 477,00 208,38 40,70 141,93 2:36,6 217,90 755,72
4.  Kolář Aleš  Královéhradecký 8,35 178,57 488,00 221,03 40,49 140,91 2:38,3 212,94 753,45
5.  Bradna Matěj  Královéhradecký 8,42 171,10 479,00 210,63 42,81 152,60 2:41,0 205,31 739,64
6.  Trojan René  Jihomoravský 8,19 196,89 460,00 190,23 38,88 133,34 2:38,5 212,37 732,83
7.  Šeda Maxmilián  Královéhradecký 8,54 159,02 485,00 217,51 35,41 118,36 2:33,1 228,46 723,35
8.  Vávra Ondřej  Královéhradecký 8,15 201,76 458,00 188,21 30,72 100,76 2:50,8 179,82 670,55
9.  Pechmann Samuel  Plzeňský 9,34 97,59 433,00 164,61 51,50 205,64 2:42,1 202,27 670,11
10.  Friedl Daniel  Pardubický 8,54 159,02 466,00 196,45 32,42 106,81 2:44,8 195,02 657,30
11.  Hlinčík Jan  Liberecký 8,58 155,18 426,00 158,55 39,05 134,12 2:42,0 202,55 650,40
12.  Doffek Vojtěch  Moravskoslezský 9,00 120,09 456,00 186,20 41,80 147,40 2:46,6 190,33 644,02
13.  Běhounek Lukáš  Plzeňský 8,68 146,00 422,00 155,18 36,54 123,04 2:36,8 217,31 641,53
14.  Kareš Matyas  Královéhradecký 8,77 138,19 397,00 135,73 41,16 144,19 2:40,5 206,70 624,81
15.  Goš Václav  Pardubický 8,82 134,04 438,00 169,08 38,08 129,72 2:57,7 163,79 596,63
16.  Pekař Ivan  Moravskoslezský 9,08 114,37 412,00 147,09 42,93 153,23 2:51,8 177,40 592,09
17.  Kašuba Jan  Pardubický 9,41 93,51 417,00 151,08 28,28 92,66 2:35,5 221,16 558,41
18.  Tomica Jaroslav  Moravskoslezský 9,18 107,60 426,00 158,55 36,28 121,95 2:57,6 164,02 552,12
19.  Brym Matyáš  Vysočina 8,98 121,57 385,00 127,27 24,33 80,91 2:35,6 220,86 550,61
20.  Suchý Antonín  Moravskoslezský 8,98 121,57 387,00 128,64 24,58 81,61 2:41,5 203,92 535,74
21.  Pech Daniel  Plzeňský 9,82 72,81 434,00 165,49 38,60 132,06 3:00,2 158,35 528,71
22.  Getzl Matěj  Pardubický 8,96 123,06 452,00 182,25 26,48 87,11 3:17,8 124,80 517,22
23.  Strážnický Michal  Vysočina 9,18 107,60 385,00 127,27 43,80 157,87 3:41,4 90,70 483,44
24.  Horáček Vojtěch  Liberecký 9,28 101,23 354,00 107,79 31,34 102,93 3:04,0 150,41 462,36
25.  Kamas Tomáš  Vysočina 9,15 109,59 389,00 130,03 30,99 101,70 3:31,6 103,55 444,87
26.  Turták Vojtěch  Jihočeský 10,18 58,44 348,00 104,38 26,41 86,90 3:22,5 117,12 366,84
27.  Nunhartdt Vlastimil  Jihočeský 10,16 59,16 242,00 59,14 16,25 61,31 3:29,6 106,39 286,00
28.  Spindler Tomáš  Plzeňský 10,87 38,36 273,00 69,83 23,04 77,41 4:14,7 57,81 243,41